Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lotul 2: Placi de sunet, 2 bucati
- Număr anunț
- DA41031806
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA ROMANA DE RADIODIFUZIUNE (CUI RO8296093)
- Furnizor / câștigător
- ZEEDO MEDIA SRL (CUI RO32062869)
- Cod CPV
- 30237136-1 · Placi de sunet (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.738 RON
- Valoare atribuită
- 7.738 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:37
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.738 RON
din 7.738 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro