Ofertă acceptată Cumpărare directă

DISPLAY INTERACTIV

Număr anunț
DA41031659
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.149 (CUI 32576398)
Furnizor / câștigător
NEXT EXPERT SRL (CUI 34166505)
Cod CPV
30195200-4 · Table electronice cu posibilitate de copiere sau accesorii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
268.600 RON
Valoare atribuită
268.600 RON
Data publicării
21.08.2026 11:28
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

268.600 RON

din 268.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.