Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii dezinstalare

Număr anunț
DA41030920
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
PHYSIOMED APARATURA MEDICALA SRL (CUI 15433312)
Cod CPV
45111300-1 · Lucrari de demontare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960 RON
Valoare atribuită
3.960 RON
Data publicării
21.08.2026 10:46
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960 RON

din 3.960 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.