Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Toner Canon MF752 Premium
- Număr anunț
- DA41030900
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SIBIU (CUI 4306941)
- Furnizor / câștigător
- PICOTECH PLUS SRL (CUI RO31611101)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.190,08 RON
- Valoare atribuită
- 1.190,08 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:45
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.190,08 RON
din 1.190,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro