Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CARTUS TONER CYAN TK-8115 KYOCERA M8124
- Număr anunț
- DA41029488
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA BURLA (CUI 16866381)
- Furnizor / câștigător
- AXA COMPUTERS GRUP S.R.L. (CUI RO17042388)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 170 RON
- Valoare atribuită
- 170 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:16
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
170 RON
din 170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro