Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET CONSUMABILE MOTOFERASTRAU

Număr anunț
DA41013782
Autoritate contractantă
Comuna Hantesti (Primaria Comunei Hantesti) (CUI 16031747)
Furnizor / câștigător
BEST SERVICE SRL (CUI RO6726534)
Cod CPV
34913000-0 · Diverse piese de schimb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
426,43 RON
Valoare atribuită
426,43 RON
Data publicării
19.08.2026 09:02
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

426,43 RON

din 426,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.