Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR ETANS 12V 9Ah;SWITCH 16-port GE Cisco CBS110-16T-EU Unmanaged 16-port GE

Număr anunț
DA41032335
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL TERITORIAL DE MUNCA HUNEDOARA (CUI 12311639)
Furnizor / câștigător
COMTECH STORE S.R.L. (CUI 35022524)
Cod CPV
31421000-3 · Baterii cu plumb (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
891 RON
Valoare atribuită
891 RON
Data publicării
21.08.2026 12:11
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 12:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

891 RON

din 891 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.