Ofertă acceptată Cumpărare directă

Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule

Număr anunț
DA41032117
Autoritate contractantă
R14071095 APA PROD SA DEVA
Furnizor / câștigător
C&M DATECOM SRL (CUI RO9790353)
Cod CPV
33193200-1 · Piese si accesorii pentru vehicule pentru persoane invalide si scaune cu rotile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
325 RON
Valoare atribuită
325 RON
Data publicării
21.08.2026 11:58
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

325 RON

din 325 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.