Ofertă acceptată
Cumpărare directă
inspectie tehnica periodica autoturism
- Număr anunț
- DA41031637
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE AL JUDETULUI SATU MARE (CUI 4247381)
- Furnizor / câștigător
- TRANSURBAN SA SATU MARE, str. Gara Ferastrau , nr. 9, cod postal440210 (CUI RO18171186)
- Cod CPV
- 71631200-2 · Servicii de inspectie tehnica a automobilelor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270 RON
- Valoare atribuită
- 270 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:26
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
270 RON
din 270 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro