- Număr anunț
- DA41031585
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Ion I.C. Brătianu (CUI 3897327)
- Furnizor / câștigător
- P&P CONSTRUCT S.R.L. (CUI 22050298)
- Cod CPV
- 45453100-8 · Lucrari de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 14.000 RON
- Valoare atribuită
- 14.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:23
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 11:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
14.000 RON
din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro