Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de inchiriere logistica

Număr anunț
DA41031458
Autoritate contractantă
Centrul Judetean pentru Cultura Traditionala si Educatie Artistica Mures (CUI 27306142)
Furnizor / câștigător
JKB FESTPREST & SUPPORT S.R.L. (CUI 41410458)
Cod CPV
70310000-7 · Servicii de inchiriere sau de vanzare de imobile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41.528,93 RON
Valoare atribuită
41.528,93 RON
Data publicării
21.08.2026 11:15
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41.528,93 RON

din 41.528,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.