Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Masca laringiana din silicon de unica folosinta / masti laringiene de unica folosinta
- Număr anunț
- DA41031287
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL LUPENI (CUI 4375054)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33171110-3 · Masca de anesteziere-reanimare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 536,16 RON
- Valoare atribuită
- 536,16 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:05
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 11:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
536,16 RON
din 536,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro