Ofertă acceptată Cumpărare directă

achizitie mansete

Număr anunț
DA41031273
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE AMBULANTA DOLJ (CUI 7725510)
Furnizor / câștigător
NOXMED S.R.L. (CUI 49384354)
Cod CPV
33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.010 RON
Valoare atribuită
2.010 RON
Data publicării
21.08.2026 11:04
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.010 RON

din 2.010 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.