Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergent pardoseli dezinfectant, antispumant, 5L

Număr anunț
DA41031238
Autoritate contractantă
Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
Furnizor / câștigător
ADICONST INSTAL SRL (CUI RO18337867)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
204 RON
Valoare atribuită
204 RON
Data publicării
21.08.2026 11:02
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

204 RON

din 204 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.