Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de reparații la iluminatul stradal în com. Sâncraiu de Mureș

Număr anunț
DA41031146
Autoritate contractantă
COMUNA SINCRAIU DE MURES (CUI 4322718)
Furnizor / câștigător
ELECTRIC LIGHT EXPERT SRL (CUI RO26090759)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.040 RON
Valoare atribuită
5.040 RON
Data publicării
21.08.2026 10:58
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.040 RON

din 5.040 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.