Ofertă acceptată Cumpărare directă

Elaborare Studiu privind impactul asupra sanatatii populatiei

Număr anunț
DA41031066
Autoritate contractantă
COMUNA LETEA VECHE (CUI 4455021)
Furnizor / câștigător
KVB CONSULTING & ENGINEERING S.R.L. (CUI RO18134684)
Cod CPV
79311100-8 · Servicii de elaborare de studii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
21.08.2026 10:54
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.