Ofertă acceptată Cumpărare directă

ARIEL MOUNTAIN SPRING DETERGENT LICHID 3,6L 80SP

Număr anunț
DA41025414
Autoritate contractantă
TEATRUL C.I.NOTTARA (CUI 4266634)
Furnizor / câștigător
KROGOLD INDUSTRIES LTD S.R.L. (CUI RO4680384)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
687,12 RON
Valoare atribuită
687,12 RON
Data publicării
20.08.2026 12:32
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 12:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

687,12 RON

din 687,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.