Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cartus filtru apa 5'' lavabil sită 50 microni
- Număr anunț
- DA41032180
- Autoritate contractantă
- Orasul Intorsura Buzaului (Consiliul Local - Primaria orasului Intorsura Buzaului) (CUI 4404370)
- Furnizor / câștigător
- ADICONST INSTAL SRL (CUI RO18337867)
- Cod CPV
- 43324100-1 · Echipament pentru piscine (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 50 RON
- Valoare atribuită
- 50 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 12:01
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 12:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
50 RON
din 50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro