Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TETINE SILICON 0+ debit mic / sau tetina 3+ debit mediu/ sau tetina 6+ debit mare - BPA Free
- Număr anunț
- DA41029636
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Urgenta pentru Copii Louis Turcanu (CUI 4548538)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33681000-7 · Tetine, pompite de supt si articole similare pentru sugari (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.190 RON
- Valoare atribuită
- 2.190 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:27
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 12:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.190 RON
din 2.190 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro