Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Brosura de prezentare a muzeelor participante in cadrul proiectului „EU la muzEU” - editia 2026
- Număr anunț
- DA41031361
- Autoritate contractantă
- CONSILIUL JUDETEAN DOLJ (CUI 4417150)
- Furnizor / câștigător
- PUBLICITATE LA LIBER S.R.L. (CUI 46244666)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 38.625 RON
- Valoare atribuită
- 38.625 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:10
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 11:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
38.625 RON
din 38.625 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro