Ofertă refuzată Cumpărare directă

MATERIALE PROMOTIONALE PERSONALIZATE

Număr anunț
DA41015977
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA LOTERIA ROMÂNA S.A. (CUI RO12397185)
Furnizor / câștigător
VIRANDY GROUP SRL (CUI RO18199497)
Cod CPV
39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.325,15 RON
Valoare finală
11.325,15 RON
Data publicării
19.08.2026 11:12
Termen limită
02.09.2026 17:00
Data finalizării
31.08.2026 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.