Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de igienizare si zugraveli interioare de la sediul Tribunalului Brasov

Număr anunț
DA41027426
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BRASOV (CUI 4688540)
Furnizor / câștigător
ELMER GRUP SRL (CUI RO11031991)
Cod CPV
45442180-2 · Lucrari de revopsire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
186.699,31 RON
Valoare atribuită
186.699,31 RON
Data publicării
20.08.2026 14:49
Termen limită
25.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

186.699,31 RON

din 186.699,31 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.