Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitionarea unor piese pentru Centrala termica CT 12 din cadrul CJT

Număr anunț
DA41029279
Autoritate contractantă
JUDETUL TULCEA (CUI 4321607)
Furnizor / câștigător
ROVISAL SRL (CUI RO19052507)
Cod CPV
44620000-2 · Radiatoare si boilere pentru incalzire centrala si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
37.479,34 RON
Valoare atribuită
37.479,34 RON
Data publicării
21.08.2026 09:03
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

37.479,34 RON

din 37.479,34 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.