Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curatare, igienizare aparate de aer conditionat

Număr anunț
DA41031322
Autoritate contractantă
TEATRUL MAGHIAR DE STAT CLUJ-NAPOCA (CUI 4288411)
Furnizor / câștigător
AVOGADRO PROD S.R.L. (CUI RO6493803)
Cod CPV
50800000-3 · Diverse servicii de intretinere si de reparare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.400 RON
Valoare atribuită
2.400 RON
Data publicării
21.08.2026 11:07
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.400 RON

din 2.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.