Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII REPARATII LA MOTOR LA SISTEMUL DE TRANSMISIE SI INSTALATIE ELECTRICA ROMAN MAI 33162

Număr anunț
DA41030393
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL PENTRU SITUATII DE URGENTA" BISTRITA (CUI 4347496)
Furnizor / câștigător
SERVICE ELECTRIC TRUCKS S.R.L. (CUI 45052948)
Cod CPV
50100000-6 · Servicii de reparare si de intretinere a vehiculelor si a echipamentelor aferente si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.758,68 RON
Valoare atribuită
3.758,68 RON
Data publicării
21.08.2026 10:14
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.758,68 RON

din 3.758,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.