Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intervenție remediere scurgere conductă apă

Număr anunț
DA41030031
Autoritate contractantă
Consiliul National pentru Studierea Arhivelor Securitatii (CUI 12932750)
Furnizor / câștigător
ZES MEDCORP S.R.L. (CUI 52942540)
Cod CPV
50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.200 RON
Valoare atribuită
1.200 RON
Data publicării
21.08.2026 09:51
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 11:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.200 RON

din 1.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.