Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii autospeciale IPJ Gorj

Număr anunț
DA41026390
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDEȚEAN GORJ (CUI 4246327)
Furnizor / câștigător
OKURA CONSULT SRL (CUI RO15027047)
Cod CPV
50110000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a autovehiculelor si a echipamentelor conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.293 RON
Valoare atribuită
1.293 RON
Data publicării
20.08.2026 13:39
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.293 RON

din 1.293 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.