Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de agentii de turism si servicii conexe
- Număr anunț
- DA41028430
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala nr.1 Hudesti (CUI 26097846)
- Furnizor / câștigător
- DITHEO CULTURAL SRL (CUI 17262529)
- Cod CPV
- 63510000-7 · Servicii de agentii de turism si servicii conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.880 RON
- Valoare atribuită
- 19.880 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 17:10
- Termen limită
- 25.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 13:30
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.880 RON
din 19.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro