Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii consultanta teren de sport pentru copii si tineret in comuna Valea Seaca judetul iasi

Număr anunț
DA41005121
Autoritate contractantă
Comuna Valea Seaca (Consiliul Local Valea Seaca) (CUI 4981271)
Furnizor / câștigător
PRO CONSULTING EXPERT SRL (CUI RO34761995)
Cod CPV
79400000-8 · Consultanta in afaceri si in management si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.000 RON
Valoare atribuită
10.000 RON
Data publicării
17.08.2026 16:47
Termen limită
24.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:26

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.000 RON

din 10.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.