Acasă · Licitații
· Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Instruire personal privind securitatea si sanatatea in munca
- Număr anunț
- DA41031053
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA EUGEN IONESCU SLATINA (CUI 21320776)
- Furnizor / câștigător
- ANDCON PROCLEAN S.R.L. (CUI 47398493)
- Cod CPV
- 90711100-5 · Evaluare a riscurilor sau a pericolelor, alta decat cea pentru constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.000 RON
- Valoare atribuită
- 2.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 10:53
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 12:13
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.000 RON
din 2.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro