Ofertă acceptată Cumpărare directă

Curățare rețea interioară de canalizare

Număr anunț
DA41030120
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR. 150 (CUI 4736060)
Furnizor / câștigător
APA NOVA BUCURESTI SA (CUI RO12276949)
Cod CPV
90470000-2 · Servicii de curatare a canalelor de ape reziduale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.118,40 RON
Valoare atribuită
1.118,40 RON
Data publicării
21.08.2026 09:57
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 10:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.118,40 RON

din 1.118,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.