În desfășurare
Anunț de participare
Executia si furnizarea dotarilor aferente obiectivului de investitie “MODERNIZARE BAZĂ SPORTIVĂ – STADION COMUNAL DIN COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU, JUDEȚUL GALAȚI”
- Număr anunț
- SCN1178991
- Autoritate contractantă
- UAT COMUNA TUDOR VLADIMIRESCU (CUI 3126624)
- Cod CPV
- 45212200-8 · Lucrari de constructii de complexe sportive (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.362.569,66 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:46
- Termen limită
- 11.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278720
Documente
Documentația de atribuire
- ARHITECTURA - parte desenata PTh.pdf.p7s
- Autorizatie de construire modernizare baza sportiva.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- Contract lucrari.pdf.p7s
- ELECTRICE PTh.pdf.p7s
- F5 - FISE TEHNICE.pdf.p7s
- FORMULARE.docx.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278720.pdf
- LISTE DE CANTITATI.pdf.p7s
- P.T.h. parte scrisa.pdf.p7s
- REZISTENTA - parte desenata PTh.pdf.p7s
- SANITARE PTh.pdf.p7s
- TERMICE PTh.pdf.p7s
Clarificări & decizii (1)
-
21.08.2026 13:51Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1278720.pdf
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (11.09.2026 15:00).
Valoare estimată
1.362.569,66 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.