În evaluare
Anunț de participare
Echipament tactic - 34 de seturi de echipament tactic de protecție specializat, fiecare set fiind compus din vestă antiglonț, cască balistică cu protecție auditivă activă, placă balistică, în vederea asigurării implementării proiectul "SAFEBORDER - Bolstering cross-border security: Strengthening the capacities of the Moldovan and Romanian Police’s Special Action Units” - cod proiect ROMD00163, fi
- Număr anunț
- SCN1178997
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN IASI (CUI 4541831)
- Cod CPV
- 35800000-2 · Echipament individual si de sprijin (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 356.575,87 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 14:28
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278675
Documente
Documentația de atribuire
- 02 Caiet de sarcini echipament _v.final_semnat.docx.p7s
- 03 Anexa specificatii antifoane active_V.final_semnat.docx.p7s
- 04 Specificatie Tehnica 680.457 din 21.08.2017_semnat.PDF.p7s
- 05 Specificatie Tehnica 680.458 din 21.08.2017_semnat.PDF.p7s
- 06 Formulare - Echipament Tactic - SAFEBORDER_semnat.docx.p7s
- 07 Clauze Contractuale Obligatorii - Echipament Tactic - SAFEBORDER_semnat.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1278675.pdf
Participanți
Participanții se procesează — revino în scurt timp.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.