În desfășurare
Anunț de participare
Achiziție servicii de catering în cadrul Programului Naţional "MASA SĂNĂTOASĂ" pentru preșcolarii și elevii Şcolii Gimnaziale Sat Maxenu Comuna Țintești, Judeţul Buzău
- Număr anunț
- SCN1179001
- Autoritate contractantă
- COMUNA TINTESTI (PRIMARIA TINTESTI) (CUI 4088227)
- Cod CPV
- 55524000-9 · Servicii de catering pentru scoli (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- În desfășurareSe pot depune oferte până la termen.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 940.370,52 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 16:23
- Termen limită
- 04.09.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1278604
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (5)
Termen prelungit-
01.09.2026 12:28Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1179001.pdf
-
01.09.2026 12:26Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1278604.pdf
-
01.09.2026 12:20Decizie CNSCAtasam prezentei Decizia CNSC pronuntata cu privire la Documentatia de Atribuire aferenta procedurii de fata, in cadrul unei alte proceduri, inclusiv motivarea CNSC, Procedura se reia, urmand a fi publicata o erata de corectare a aspectelor retinute de CNSCDecizie CNSC
-
26.08.2026 14:30Decizie CNSCAtasam prezentei Decizia CNSC pronuntata cu privire la Documentatia de Atribuire aferenta procedurii de fata, utilizata in cadrul unei alte proceduri, care insa nu mai poate face obiectul remedierilor. Dupa primirea motivarii, procedura se va relua cu implementarea remedierilor dispuseDecizie CNSC
-
24.08.2026 08:09Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRugam luati in consderare ca si Caiet de Sarcini al procedurii de fata, documentul atasat prezentei, nu pe cel initial postat in sistem. Documentul atasat inlocuieste total Caietul de Sarcini initial postat in sistem, urmand a se aplica in mod exclusiv.Clarificare DA - Caiet sarcini
Participanți
Participanții se publică după termenul de depunere (04.09.2026 15:00).
Valoare estimată
940.370,52 RON
Analizează cu AI gratuit Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaVrei scor de oportunitate, analiză eligibilitate și checklist pentru această licitație?
Creează cont gratuitDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.