Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Furnizare corp de cazan centrală termică pentru Penitenciarul Ploiești
- Număr anunț
- DA41031640
- Autoritate contractantă
- Penitenciar Ploiesti (CUI RO6884453)
- Furnizor / câștigător
- AQVA TERMO SANIT SRL (CUI RO10026350)
- Cod CPV
- 39715210-2 · Echipament de incalzire centrala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 74.000 RON
- Valoare atribuită
- 74.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 11:27
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 11:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
74.000 RON
din 74.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro