Ofertă acceptată Cumpărare directă

Execuție lucrări„Modernizarea sistemului de iluminat public Etapa a III-a, com. Slobozia, jud. Argeș

Număr anunț
DA40998428
Autoritate contractantă
COMUNA SLOBOZIA ARGES(Primaria Slobozia) (CUI 4544013)
Furnizor / câștigător
AMIRAS C&L IMPEX SRL (CUI RO917713)
Cod CPV
45316110-9 · Instalare de echipament de iluminare stradala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
752.238 RON
Valoare atribuită
752.238 RON
Data publicării
14.08.2026 18:31
Termen limită
23.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

752.238 RON

din 752.238 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.