- Număr anunț
- DA41029816
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "TOMPA LASZLO" Odorheiu Secuiesc (CUI 13332460)
- Furnizor / câștigător
- CABSAT SRL (CUI RO7029705)
- Cod CPV
- 30192170-3 · Panouri de afisare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 988,45 RON
- Valoare atribuită
- 988,45 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:39
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 15:31
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
988,45 RON
din 988,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro