Ofertă acceptată Cumpărare directă

Kit mentenanta Lexmark MS631

Număr anunț
DA41033335
Autoritate contractantă
TRIBUNALUL BUZAU (CUI 4646960)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI RO6639497)
Cod CPV
30124200-6 · Kituri pentru cuptor (fuser) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
670 RON
Valoare atribuită
670 RON
Data publicării
21.08.2026 13:33
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 14:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

670 RON

din 670 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.