Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACCESORII DE BIROU

Număr anunț
DA41033200
Autoritate contractantă
INCDA FUNDULEA (CUI RO20302550)
Furnizor / câștigător
SPRING CLOUD S.R.L. (CUI 46636147)
Cod CPV
30192000-1 · Accesorii de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30,17 RON
Valoare atribuită
30,17 RON
Data publicării
21.08.2026 13:19
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 13:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30,17 RON

din 30,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.