Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de intretinere si reparatii
- Număr anunț
- DA41033026
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA TITU MAIORESCU (CUI 20769255)
- Furnizor / câștigător
- MATHIAS INVEST SRL (CUI 3162635)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 164.830 RON
- Valoare atribuită
- 164.830 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 13:03
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
164.830 RON
din 164.830 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro