Ofertă acceptată Cumpărare directă

TAMPLARIE PVC USA 970X2110 MM ALB

Număr anunț
DA41033013
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic Traian Grozavescu (CUI 4483617)
Furnizor / câștigător
BEL PLAST LUGOJ SRL (CUI 31588424)
Cod CPV
44230000-1 · Tamplarie pentru constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.212,40 RON
Valoare atribuită
1.212,40 RON
Data publicării
21.08.2026 13:02
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.212,40 RON

din 1.212,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.