Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare camera video de securitate

Număr anunț
DA41032934
Autoritate contractantă
COMUNA BUDESTI (CUI 3694667)
Furnizor / câștigător
XTREME COMPUTERS S.R.L. (CUI 16317529)
Cod CPV
35125300-2 · Camere video de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
768,60 RON
Valoare atribuită
768,60 RON
Data publicării
21.08.2026 12:55
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

768,60 RON

din 768,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.