Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet articole de birou si curatenie
- Număr anunț
- DA41032825
- Autoritate contractantă
- COMUNA GHIDFALAU (CUI 4201805)
- Furnizor / câștigător
- DR. OFFICE GROUP SRL (CUI RO8030627)
- Cod CPV
- 39263000-3 · Articole de birou (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.492,93 RON
- Valoare atribuită
- 5.492,93 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 12:47
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 12:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.492,93 RON
din 5.492,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro