Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Scaun birou MARBJERG gri
- Număr anunț
- DA41029856
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL TEHNIC MIHAI BACESCU (CUI 4440888)
- Furnizor / câștigător
- JYSK ROMÂNIA SRL (CUI 18107744)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 826,44 RON
- Valoare atribuită
- 826,44 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 09:42
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 15:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
826,44 RON
din 826,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro