Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii fatade imobile cu suprafata intre 450 si 550 mp
- Număr anunț
- DA41027726
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 179 (CUI 20769220)
- Furnizor / câștigător
- DMS STEEL MANAGEMENT SRL (CUI RO36625396)
- Cod CPV
- 45443000-4 · Lucrari de fatade (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132.230 RON
- Valoare atribuită
- 132.230 RON
- Data publicării
- 20.08.2026 15:12
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 14:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132.230 RON
din 132.230 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro