Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Potentiostat portabil Stat-I-1020s
- Număr anunț
- DA41032653
- Autoritate contractantă
- I.N.C.D. pentru Microtehnologie - I.M.T Bucuresti (CUI RO1154)
- Furnizor / câștigător
- EPI-SISTEM SRL (CUI RO14838458)
- Cod CPV
- 31712000-0 · Masini si aparate microelectronice si microsisteme (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 24.980 RON
- Valoare atribuită
- 24.980 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 12:34
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 13:26
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
24.980 RON
din 24.980 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro