Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACE INTEPARE GLICEMIE | LANSETE 28G 50BUC/CUTIE SINOCARE

Număr anunț
DA41032451
Autoritate contractantă
CENTRUL DE TRANSFUZIE SANGUINA PLOIESTI (CUI 2844553)
Furnizor / câștigător
ENGLOBER SRL (CUI RO17463468)
Cod CPV
33141320-9 · Ace medicale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
760 RON
Valoare atribuită
760 RON
Data publicării
21.08.2026 12:19
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

760 RON

din 760 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.