Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de instalatii de curenti slabi

Număr anunț
DA41030235
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "TOMPA LASZLO" Odorheiu Secuiesc (CUI 13332460)
Furnizor / câștigător
CABSAT EXECUTIE SI SERVICE SRL (CUI 37619651)
Cod CPV
45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.340,49 RON
Valoare atribuită
2.340,49 RON
Data publicării
21.08.2026 10:05
Termen limită
26.08.2026 17:00
Data finalizării
21.08.2026 15:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.340,49 RON

din 2.340,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.