Ofertă refuzată
Cumpărare directă
servicii tamplarie PVC
- Număr anunț
- DA40998418
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA CICIRLAU (CUI 17314148)
- Furnizor / câștigător
- SOFENSTER PLAST S.R.L. (CUI 48449668)
- Cod CPV
- 45421000-4 · Lucrari de tamplarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.231,40 RON
- Valoare finală
- 2.231,40 RON
- Data publicării
- 14.08.2026 17:44
- Data finalizării
- 21.08.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.