Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Abonament Mentenanță și Service IT septembrie-decembrie
- Număr anunț
- DA41032293
- Autoritate contractantă
- GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT ION CREANGA (CUI 21320784)
- Furnizor / câștigător
- LIKEIT NETWORK S.R.L. (CUI 38578410)
- Cod CPV
- 50320000-4 · Servicii de reparare si de intretinere a computerelor personale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.000 RON
- Data publicării
- 21.08.2026 12:08
- Termen limită
- 26.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.08.2026 13:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.000 RON
din 1.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro